Kurzy Tým Kontakty

Registrace Přihlášení EN

Raid And Defense Academy CZ

RDA CZ je tým bývalých instruktorů ozbrojených složek. Máme zkušenosti s civilním i vojenským nasazením v rizikových oblastech. Nabízíme výcvik v oblasti ochrany osob, obranné střelby a taktických postupů. Naše kurzy jsou určeny profesionálům i široké veřejnosti.

RDA CZ je tým bývalých instruktorů ozbrojených složek. Máme praktické zkušenosti s civilním i vojenským nasazením v rizikových oblastech. Nabízíme komplexní výcvik v oblasti ochrany osob, získání zbrojního průkazu, obranné střelby a taktických postupů.

Osvojte si tyto znalosti a dovednosti dříve, než je budete potřebovat. Neodkládejte to na potom. Potom už může být pozdě.

Právě pro vás máme připravené tyto kurzy

Všechny kurzy akademie

Střelecké kurzy

Taktické kurzy

Profesní kurzy

Semináře a školení

Být odhodlán nestačí. Je třeba trénovat tělo i mysl

V RDA CZ věříme, že klíčem k úspěšnému vyřešení krizové situace je vyvážený poměr mezi schopnosti správně a rychle vyhodnotit situaci a efektivním uplatněním natrénovaných technik a postupů. Proto nedílnou součásti výcvikového konceptu RDA CZ je vedle procvičování obranných technik také metodická práce s reakční dobou jednotlivce, jenž spočívá v následujících třech krocích.

VNÍMEJTE

VNÍMEJTE

Neustále vyhodnocovat a předvídat vývoj situace kolem sebe. Dívat se a vidět! Poslouchat a slyšet!

MYSLETE

MYSLETE

Nejsilnější zbraní je náš mozek. Představovat si, co udělám, když...

JEDNEJTE

JEDNEJTE

Používat nacvičené techniky. Dodržovat všechny zásady bezpečnosti s ohledem na další zúčastněné osoby. Lepší je nějaká reakce než žádná!

Cílem výcvikového konceptu RDA CZ je fyzicky i mentálně připravovat odpovědné, samostatně myslící a proaktivní jedince.

Tým RDA CZ

Vít Kraus

Vít Kraus

ŘEDITEL RDA CZ

Vít je ředitelem RDA CZ v České republice. Je odpovědný za plánování a provádění firemní strategie a obchodních aktivit. Vít je zkušený, mezinárodně certifikovaný instruktor v oblasti výcviku osobní ochrany, jehož výcvikem prošlo mnoho osobních strážců, bezpečnostních expertů, diplomatů, členů bezpečnostních složek a speciálních jednotek u nás i v zahraničí. Vít se specializuje na poradenství v oblasti obchodní, personální a cestovní bezpečnosti.

Učím se bojovat proto, abych bojovat nemusel. - JAPONSKÉ PŘÍSLOVÍ

Vítězslav Skála

Vítězslav Skála

HLAVNÍ INSTRUKTOR

Víťa je hlavním instruktorem RDA CZ v České republice. Pracoval 16 let v AČR, z toho 12 let na Oddělení ochrany osob Vojenské policie,kde kromě jiného působil jako instruktor taktické přípravy. Víťa má mnohaleté zkušenosti se zabezpečením ochrany osob v rizikových oblastech Blízkého východu. Je úspěšným absolventem prestižního kurzu ochrany osob Britské armády u Royal Military Police, SpecOps Regiment - Close Protection Unit v britském Longmoor. V současnosti pracuje jako konzultant v oblasti personální bezpečnosti a zajišťuje ochranu osob v ČR i v zahraničí.

Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou. - GEORGE S. PATTON

Martin Kubala

Martin Kubala

INSTRUKTOR

Martin pracoval 19 let v ozbrojených složkách ČR. V letech 2005 - 2009 sloužil v jednotce SOG. Od 2009 do 2014 působil jako instruktor a osobní ochránce v týmu ochrany ministra obrany ČR. Stejně jako Víťa je úspěšným absolventem kurzu RMP CPU v britském Longmoor. Martin je certifikovaným instruktorem pro získání mezinárodní SIA licence Close Protection BTEC level 3 a mnoha dalších kurzů. Působil v CP týmu v Kosovu, 3x byl nasazen v misích v Afganistanu, z toho ve dvou bojových a v jedné jako člen CP týmu v Kábulu. V současnosti pracuje v oblasti bezpečnosti a zajišťuje ochranu osob u nás i v zahraničí.

Odvážnému štěstí přeje! - TULLIUS POSUCUS POTÉ, CO OBELIX ROZPRÁŠIL STRÁŽ - XI/15

Přemysl Komárek

Přemysl Komárek

INSTRUKTOR

Přemek má za sebou 13 letou službu u Vojenské policie. V období 2002 až 2007 působil na zásahové skupiněu Pohotovostního Oddělení. V roce 2007 až 2013 sloužil na Oddělení ochrany osob. V průběhu své vojenské kariéryse Přemek specializoval jako pyrotechnik. Absolvoval řadu odborných pyrotechnických kurzů včetně instruktorských kurzů pro C-IED a destrukční (trhací) práce. Několikrát byl nasazen v zahraničních misích v Iráku. V roce 2010 bylsoučásti mezinárodní EOD jednotky, operující v Afghánistánu pod velením americké armády. Přemek má oprávnění vykonávat pyrotechnické činnosti v civilním sektoru. Je držitelem britské SIA (Close Protection) licence. V současné době se Přemek specializuje na poradenství a školení v oblasti pyrotechnických a bezpečnostních služeb a ochrany osob.

Ani celá armáda těch, kteří mluví, nezmůže jednoho, který jedná. - FRANÇOIS DE LA ROCHEFOUCAULD

Petr

Petr

INSTRUKTOR

Petr působí v ozbrojených složkách ČR od roku 2002. Od roku 2008 vykonává pozici instruktora se specializaci na výuku taktické střelecké přípravy a výcviku krizového řízení vozidel.

Chyby v taktice mohou být kompenzovány rychlou a přesnou střelbou. Chyby ve střelbě nemohou být vykompenzovány ničím.

Richard Tomáš

Richard Tomáš

INSTRUKTOR

Richard má za sebou 18 let služby v ozbrojených složkách ČR. Z toho 7 let u 43. výsadkového praporu v Chrudimi, se kterým se zúčastnil několika zahraničních operací. 11 let působil jako člen Skupiny operativního nasazení Celní správy ČR, kde vykonával funkci instruktora taktické a zdravotní přípravy.

Je to klišé, ale je to pravda: za války člověk najde opravdové přátele. - CHRIS KYLE

Připraven začít ?Registrovat se
LEX
ARMED
DIGNITARY SERVICE
MINIMAL RISK
CB SERVIS CENTRUM
ČESKÁ ASOCIACE PPC 1500