Kurzy Tým Kontakty

Registrace Přihlášení EN

Raid And Defense Academy CZ

RDA CZ je tým bývalých instruktorů ozbrojených složek. Máme zkušenosti s civilním i vojenským nasazením v rizikových oblastech. Nabízíme výcvik v oblasti ochrany osob, obranné střelby a taktických postupů. Naše kurzy jsou určeny profesionálům i široké veřejnosti.

RDA CZ je tým bývalých instruktorů ozbrojených složek. Máme praktické zkušenosti s civilním i vojenským nasazením v rizikových oblastech. Nabízíme komplexní výcvik v oblasti ochrany osob, získání zbrojního průkazu, obranné střelby a taktických postupů.

Osvojte si tyto znalosti a dovednosti dříve, než je budete potřebovat. Neodkládejte to na potom. Potom už může být pozdě.

Právě pro vás máme připravené tyto kurzy

Nejbližší termín:
1. 9. 2019
Nejbližší termín:
5. 12. 2019

Všechny kurzy akademie

Střelecké kurzy

Taktické kurzy

Profesní kurzy

Semináře a školení

Být odhodlán nestačí. Je třeba trénovat tělo i mysl

V RDA CZ věříme, že klíčem k úspěšnému vyřešení krizové situace je vyvážený poměr mezi schopnosti správně a rychle vyhodnotit situaci a efektivním uplatněním natrénovaných technik a postupů. Proto nedílnou součásti výcvikového konceptu RDA CZ je vedle procvičování obranných technik také metodická práce s reakční dobou jednotlivce, jenž spočívá v následujících třech krocích.

VNÍMEJTE

VNÍMEJTE

Neustále vyhodnocovat a předvídat vývoj situace kolem sebe. Dívat se a vidět! Poslouchat a slyšet!

MYSLETE

MYSLETE

Nejsilnější zbraní je náš mozek. Představovat si, co udělám, když...

JEDNEJTE

JEDNEJTE

Používat nacvičené techniky. Dodržovat všechny zásady bezpečnosti s ohledem na další zúčastněné osoby. Lepší je nějaká reakce než žádná!

Cílem výcvikového konceptu RDA CZ je fyzicky i mentálně připravovat odpovědné, samostatně myslící a proaktivní jedince.

Tým RDA CZ

Vít Kraus

Vít Kraus

ŘEDITEL RDA CZ

Vít je ředitelem RDA CZ v České republice. Je odpovědný za plánování a provádění firemní strategie a obchodních aktivit. Vít je zkušený, mezinárodně certifikovaný instruktor v oblasti výcviku osobní ochrany, jehož výcvikem prošlo mnoho osobních strážců, bezpečnostních expertů, diplomatů, členů bezpečnostních složek a speciálních jednotek u nás i v zahraničí. Vít se specializuje na poradenství v oblasti obchodní, personální a cestovní bezpečnosti.

Učím se bojovat proto, abych bojovat nemusel. - JAPONSKÉ PŘÍSLOVÍ

Vítězslav Skála

Vítězslav Skála

HLAVNÍ INSTRUKTOR

Víťa je hlavním instruktorem RDA CZ v České republice. Pracoval 16 let v AČR, z toho 12 let na Oddělení ochrany osob Vojenské policie,kde kromě jiného působil jako instruktor taktické přípravy. Víťa má mnohaleté zkušenosti se zabezpečením ochrany osob v rizikových oblastech Blízkého východu. Je úspěšným absolventem prestižního kurzu ochrany osob Britské armády u Royal Military Police, SpecOps Regiment - Close Protection Unit v britském Longmoor. V současnosti pracuje jako konzultant v oblasti personální bezpečnosti a zajišťuje ochranu osob v ČR i v zahraničí.

Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou. - GEORGE S. PATTON

Martin Kubala

Martin Kubala

INSTRUKTOR

Martin pracoval 19 let v ozbrojených složkách ČR. V letech 2005 - 2009 sloužil v jednotce SOG. Od 2009 do 2014 působil jako instruktor a osobní ochránce v týmu ochrany ministra obrany ČR. Stejně jako Víťa je úspěšným absolventem kurzu RMP CPU v britském Longmoor. Martin je certifikovaným instruktorem pro získání mezinárodní SIA licence Close Protection BTEC level 3 a mnoha dalších kurzů. Působil v CP týmu v Kosovu, 3x byl nasazen v misích v Afganistanu, z toho ve dvou bojových a v jedné jako člen CP týmu v Kábulu. V současnosti pracuje v oblasti bezpečnosti a zajišťuje ochranu osob u nás i v zahraničí.

Odvážnému štěstí přeje! - TULLIUS POSUCUS POTÉ, CO OBELIX ROZPRÁŠIL STRÁŽ - XI/15

Přemysl Komárek

Přemysl Komárek

INSTRUKTOR

Přemek má za sebou 13 letou službu u Vojenské policie. V období 2002 až 2007 působil na zásahové skupiněu Pohotovostního Oddělení. V roce 2007 až 2013 sloužil na Oddělení ochrany osob. V průběhu své vojenské kariéryse Přemek specializoval jako pyrotechnik. Absolvoval řadu odborných pyrotechnických kurzů včetně instruktorských kurzů pro C-IED a destrukční (trhací) práce. Několikrát byl nasazen v zahraničních misích v Iráku. V roce 2010 bylsoučásti mezinárodní EOD jednotky, operující v Afghánistánu pod velením americké armády. Přemek má oprávnění vykonávat pyrotechnické činnosti v civilním sektoru. Je držitelem britské SIA (Close Protection) licence. V současné době se Přemek specializuje na poradenství a školení v oblasti pyrotechnických a bezpečnostních služeb a ochrany osob.

Ani celá armáda těch, kteří mluví, nezmůže jednoho, který jedná. - FRANÇOIS DE LA ROCHEFOUCAULD

Petr

Petr

INSTRUKTOR

Petr působí v ozbrojených složkách ČR od roku 2002. Od roku 2008 vykonává pozici instruktora se specializaci na výuku taktické střelecké přípravy a výcviku krizového řízení vozidel.

Chyby v taktice mohou být kompenzovány rychlou a přesnou střelbou. Chyby ve střelbě nemohou být vykompenzovány ničím.

Richard Tomáš

Richard Tomáš

INSTRUKTOR

Richard má za sebou 18 let služby v ozbrojených složkách ČR. Z toho 7 let u 43. výsadkového praporu v Chrudimi, se kterým se zúčastnil několika zahraničních operací. 11 let působil jako člen Skupiny operativního nasazení Celní správy ČR, kde vykonával funkci instruktora taktické a zdravotní přípravy.

Je to klišé, ale je to pravda: za války člověk najde opravdové přátele. - CHRIS KYLE

Připraven začít ?Registrovat se
LEX
ARMED
DIGNITARY SERVICE
MINIMAL RISK
CB SERVIS CENTRUM
ČESKÁ ASOCIACE PPC 1500